£145.401 GBP | $196.146 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Oppervlakte: 42 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
1 Slaapkamers Appartement te koop Lyon, Frankrijk
140 Rue Villon 69008 Lyon.Idéal investisseur avec un taux de rentabilité d'un peu moins de 6% brut.Au sein d'une résidence sécurisée construite en 2009, nous vous présentons cet appartement de type 2 situé en rez de chaussé.Il est composé d'un hall d'entrée avec placard, d'une pièce à vivre avec cuisine ouverte donnant accès à une loggia côté rue, d'une chambre avec un coin terrasse côté parc, d'une salle de bains avec WC.Pour compléter le bien, nous retrouvons une place de parking en sous-sol.Appartement en très bon état qui vient d'être entièrement repeint!Charge mensuelle: 60 euros par mois comprenant l'entretien des parties communes, charge ascenseur, eau froide, fond travaux loi allur.Chauffage: Individuel électriqueEau chaude: CumulusTaxe foncière: 747Lots dans la copropriété 56Idéal pour un 1er achat ou investisseur.Pour plus de renseignement, contacter DROULEZ REMI