£563.462 GBP | $757.772 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 7
Oppervlakte: 205 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Tours, Frankrijk
Très spacieuse maison de ville de 205 m2 disposant d'un emplacement exceptionnel dans une rue prisée de Tours aux Prébendes Nord, proche de la gare à pied (5 minutes), des écoles, commerces et des Halles de Tours, à quelques mètres du jardin des Prébendes. Ce bien atypique dispose de deux ailes réunies par un très agréable espace de vie au rez-de-chaussée composé d'un salon-séjour de plus de 43 m2 avec cheminée fonctionnelle et d'une cuisine ouverte. Belle orientation sud ouest des pièces et accès à une grande terrasse par une large baie vitrée. Les deux ailes sont bien organisées et disposent d'une bonne circulation des pièces permettant de passer aisément d'une partie à l'autre de l'habitation. La première partie de l'habitation était auparavant organisée en cabinet pour profession libérale. Au rez-de-chaussée une entrée, deux pièces pouvant être utilisées en chambres avec cheminées, un WC. Au premier étage, un palier disposant de nombreux rangements, une chambre et une salle de bain. Le dernier ét