£127.440 GBP | $171.663 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Oppervlakte: 234 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop St Martin-De-Valamas, Frankrijk
Immeuble comprenant 3 appartements! Dont 2 en très bon état. Celui du rez-de-chaussée, à revoir entièrement pourra permettre de faire du déficit foncier. Le changement de la chaudière fuel par un système mieux noté permettra de remonter de façon significative la note du DPE de l'immeuble. 3 loyers possibles: pour les 2 grands appartements avec un extérieur, loyer autour de 600/mois + petit appartement autour de 300 soit 1 500 / mois. Cet immeuble comprend en rez-de-chaussée un espace de 70m², avec une hauteur sous plafond de 3.40m permettant du stockage. Un petit appartement de plein pied, idéal pour une personne âgée, est à rénover entièrement. Il donne directement dans la rue, à quelques dizaine de mettre du Proxi et des soins. Au 1er étage, on trouve un logement de 97m² composé d'un hall, une cuisine, un salon, 3 chambres et une salle d'eau avec Wc. Ce logement donne sur une grande terrasse baignée de lumière car plein Sud! Au deuxième étage et accessible par l'arrière de façon indép