£435.006 GBP | $585.958 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 163 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Commerciële te koop Lyon, Frankrijk
Local/bureau à vendre LYON 1ER (69) local atypique de 163m2 au total, esprit loft sur cour, en presqu'ile rue du bat d'argent. très jolie petit local ouvert sur une cour, disposé sur 3 niveaux: RDC de 57m2 environ en open space, puis une mezzanine de de 48m2 environ et un sous sol avec accès direct de 58m2, qui pourra servir de salle de réunion, archives ou stockage. Destination commerciale ou tertiaire, plutot orienté bureaux avec show room, profession libérale, etc... l'ensemble est en parfait état, climatisé, et équipé d'une petite cuisine et sanitaire ..tout à été refait en 2024. l'ensemble est à la fois très central, puisqu'en presqu'ile rue du bat d'argent, tout en étant très au calme dans sa cour intérieure. plus d'informations sur demande Nombre de lots de la copropriété : 34, Montant moyen annuel de la quote-part de charges (budget prévisionnel) : 1200 soit 100 par mois. Les honoraires sont à la charge du vendeur. Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibl