£354.094 GBP | $476.969 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 7
Oppervlakte: 244 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Nogaro, Frankrijk
Amoureux de grands espaces et de TRANQUILLITÉ, cette propriété est faite pour vous ! ANCIENNE FERME GERSOISE Implantée au cur de 9 hectares (dont 7 ha de terres cultivables), arboré, elle offre 240 m² habitables et 440 m² de dépendances à aménager selon vos projets : boxes pour CHEVAUX, ATELIER, GÎTES La grande maison vous accueillera par son entrée, exposée sud, composée de 7 chambres de bonnes tailles (dont 3 au rez-de-chaussée), 2 salles d'eau (1 au rez-de-chaussée et 1 à l'étage), une grande pièce de vie donnant sur la cuisine. Sans aucun vis-à-vis, ce havre de paix en pleine campagne est idéal pour les passionnés d'équidés ou les PROJETS AGRICOLES. Poulailler, jardin, cuisine supplémentaires, locaux, garage tout y est pour vous satisfaire. Une belle terrasse idéale pour profiter des beaux jours À 11 kilomètres de NOGARO et de ses commerces, commodités, à 1h40 de la MER et de la MONTAGNE et 1h de la GARE ainsi que de l'AEROPORT. Vivons heureux, vivons cachés Un lieu rare, à fort pot