£388.954 GBP | $523.085 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Oppervlakte: 224 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Villars-Les-Blamont, Frankrijk
Idéalement située, dans un village frontalier limitrophe de la Suisse à seulement 800m de la frontière et 17 km de Porrentruy, pour les amoureux de la nature, je propose à la vente cette grande maison atypique d'environ 224m2 sur une parcelle de 2500m2 à Villars-lès-Blamont (5 min de Blamont) Elle répond au maximum à un mode de vie écologique, très bon rapport énergétique en B (peu de consommation, cuve d'eau, volets coulissants, nombreux arbres fruitiers) + toiture végétalisée. Vous pourrez bénéficier de deux styles de maison en une, avec une belle entrée de 14m2 qui permet de différencier les deux parties habitables : -Un côté de la maison étant traditionnel avec une toiture en tuiles et un mode de chauffage électrique, on y retrouve la buanderie, un atelier ainsi qu'un accès à la cave. A l'étage, une grande pièce pouvant faire office de chambre ou de bureau de presque 30m2 ainsi qu'une deuxième pièce de plus de 30m2 faisant actuellement office de stockage. -De l'autre côté, la maison passive de