£115.498 GBP | $156.876 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Oppervlakte: 35.81 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te koop Les Deux Alpes, Frankrijk
Loué et vendu sous bail commercial, Résidence le Flocon dOr (balcon du soleil) au pied du nouveau télécabine SUPER VENOSC, appartement 4 couchages, 35,81m2, entrée dégagement, salle de bains, WC séparé, une chambre avec lits jumeaux, placard, pièce à vivre avec cuisine équipée, fenêtre belle vue station, canapé lit gigogne, balcon exposé Sud Est, très belle vue panoramique dégagée, Cave, Casier à skis, place de parking attitrée couverte boxable, vendu meublé, équipé, situé au rez de chaussée (correspond à un deuxième étage) avec ascenseurs. (loyer GOELIA en 2024 : 5 150 euros/an inclus remboursement part charges de copropriété), loyer en hausse pour 2025 +660 euros