£277.117 GBP | $373.280 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 870 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Commerciële te koop Gondrin, Frankrijk
A SAISIR ! Fonds de commerce hôtel-restaurant idéalement situé sur l'axe principal d'une petite ville du Gers qui dispose de tous les commerces et services nécessaires à la population. Cet établissement, exploité depuis longtemps par la même famille, a entièrement été rénové en 2016. L'hôtel 3 étoiles est composé de 12 chambres et de 5 appart-hôtels, ce qui lui permet d'accueillir plusieurs types de clients, notamment une clientèle fidèle liée à la filière viticole de la région. Le restaurant propose une cuisine traditionnelle à base de produits locaux et bénéficie d'une bonne réputation. L'établissement dispose aussi d'une grande salle pour groupes/séminaires/animations avec entrée et toilettes séparées. Un crédit vendeur est envisageable ainsi qu'une location-gérance du restaurant : il s'agit donc d'une réelle opportunité pour un duo de professionnels souhaitant s'installer au cur de l'Armagnac. De plus, la commune est située en zone de revitalisation rurale (ZRR) avec des dispositions fiscal