£533.707 GBP | $718.910 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Oppervlakte: 451 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marmande, Frankrijk
A Marmande, magnifique ferme de plain-pied aux portes de la ville! A deux pas de la ville, à moins d'une heure de Bordeaux et 30 minutes d'Agen, je vous propose cette maison de caractère entièrement rénovée en 2019 au calme sur les hauteurs. Cette bâtisse s'adresse tout particulièrement aux amoureux de la pierre, le charme des maisons anciennes rénovées avec goût, des grands volumes avec tout le confort associé. Cette maison se compose d'une grande entrée, une salle de bain et toilette séparé, trois chambres avec dressings dont deux avec salle d'eau privative, une cuisine entièrement équipée avec cheminée ouverte et four à pain, une buanderie/cellier, une pièce de vie de plus de 110 m2, une pièce détente avec salle d'eau et spa de nage. Une mezzanine de plus de 150m2 occupée actuellement en bureau et salle de jeux qui offre une multitude de possibilités. Elle offre de très belles prestations : Chauffage au sol avec Plancher chauffant avec pompe à chaleur, climatisation réversible, volets roulants