£194.765 GBP | $264.541 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Oppervlakte: 84 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te koop Dijon, Frankrijk
A quelques minutes seulement des Allées du Parc et du Parc de la Colombière, venez découvrir cet agréable appartement de 4 pièces de plain-pied, en rez-de-jardin, offrant une belle qualité de vie. D'une surface habitable de 83 m² bien agencée, il se compose de : - une entrée avec rangements - un séjour de 24m² ouvert sur une grande terrasse et un jardin privatif de 100m² - une cuisine équipée et fermée, proposant également un accès direct au jardin - trois chambres de taille confortable - une salle de bain - wc séparés - un cellier Un garage fermé et fonctionnel complète ce bien. Situé dans l'écocité Jardin des Maraîchers à Dijon, dans une résidence à taille humaine, pratique et accessible, à proximité immédiate des transports et de nombreuses infrastructures scolaires, sportives ou culturelles. La résidence est reliée au réseau de chauffage urbain. Le DPE est excellent : B A visiter sans tarder ! Nombre de lots de la copropriété : 54, Montant moyen annuel de la quote-part de charges (b