£233.329 GBP | $313.793 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Oppervlakte: 114 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Cazoules, Frankrijk
VALLEE DE LA DORDOGNE. Cet ancien corps de ferme sur 3.911m² de terrain comprend la maison en pierres (115m² habitables), une grange en pierres (86m² au sol, sur deux niveaux), et deux autres bâtiments, les annexes représentant un peu plus de 800m², étages inclus. Le RDC de la maison est composé de deux pièces principales avec chacune une cheminée, plus un bureau, une salle d'eau, des WC et une cuisine d'été. Trois chambres plus une pièce composent l'étage, avec grenier sur le dessus. En sous-sol, la cave est en deux parties. En plus de la grange en pierres, les deux autres bâtiments sont de construction traditionnelle et permettent une très grande surface de stockage, garage, ou toute autre utilisation selon le besoin de chacun. Le terrain de 3.911m² est plat et arboré, dont quelques fruitiers. Un jardin est tout à fait possible, de même que l'installation d'une piscine. Une citerne est présente dans un coin de la cour. La maison nécessite quelques travaux de rafraîchissement, mais toutefois l'ensemble