£487.928 GBP | $656.191 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 435 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Commerciële te koop Sarlat la Caneda, Frankrijk
Magnifique local commercial de plus de 400m² en plein centre de Sarlat. Une superficie très rare dans le centre-ville de Sarlat ! Vous pourrez imaginer un grand nombre d'activité avec cette superficie et même pourquoi pas un regroupement de plusieurs petites activités. Le local commercial comprend 2 niveaux en surface commerciale avec des espaces de stockages. Vous avez besoin de surface avec une grande visibilité, alors vous avez trouvé ! De plus, le local bénéficie d'un loyer très modéré au vu de sa superficie et sa localité, plein centre de Sarlat. De nombreux concepts pourraient voir le jour sur Sarlat avec une fréquentation exceptionnelle en pleine saison, plus de 2 millions de passages l'été mais aussi de nombreuses activités hors saison. La richelle du patrimoine Sarladais peut attirer un grand nombre d'enseigne pas encore présente sur Sarlat et avoir une très belle réussite ! L'emplacement joue un rôle capital dans la réussite d'une entreprise commerciale. Seul le Fonds de commerce est à vendr