£121.475 GBP | $163.907 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Oppervlakte: 112 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Montenach, Frankrijk
Aux Portes du Luxembourg Ensemble de Maisons de Village à rénover de 100 à 172m² Dans le cadre bucolique de Kaltweiler, hameau authentique de la commune de Montenach, Maison de caractère mitoyenne à rénover, prêtes à retrouver toute sa noblesse. Situées à seulement 12 minutes des frontières luxembourgeoise et allemande, Opportunité rare pour une résidence principale ou d'investissement, De nombreux atouts : Surface habitable généreuse : de 110 à 170 m² par maison Terrains privatifs Raccordements aux réseaux réalisés vous gagnez du temps Travaux à prévoir en intérieur (électricité, plomberie, cloisons, finitions) ____________________ Un projet à la hauteur de vos ambitions : Pas de copropriété : indépendance totale, sans charges communes Cadre de vie exceptionnel : calme, verdure, proximité des grands axes européens Idéal pour résidence principale, pied-à-terre frontalier ou projet locatif qualitatif Prix attractif : à partir de 139 900 _______