Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Mojacar Spain EN Immobiliers à Vendre Mojacar Andalucia FR Inmueble a la venta Mojacar Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Mojacar Andalucia DE Immobiliari in Venditap Mojacar Andalucia IT Immobiliën te koop Mojacar Andalucia NL Imoveis venda Mojacar Andalucia PT дома Продажа недвижимости Mojacar Andalucia RU
« Terug

Commercieel centrum te koop in Mojacar Playa

£1.736.400 GBP | $2.335.200 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 2683 m2
Oppervlakte grond: 1144 m2

ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commercieel centrum te koop in Mojacar Playa

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)

Klein commercieel centrum te koop in Mojacar Playa in een uitstekende lokatie naast Mercadona en op 200m van het strand. Verder bevinden zich op loopafstand: restaurants, cafes, winkelcentrum, banken, notariskantoor, openbaar vervoer, scholen en een dokterspraktijk.

Het pand bestaat uit 4 verdiepingen. Er is een parkeergarage op de kelderverdieping. Vervolgens zijn er drie verdiepingen met in totaal 21 commerciële ruimtes. Het gebouw beschikt over een lift vanuit de parkeergarage. Er is een ruime overdekte binnen patio waarrond zich de commerciële ruimtes bevinden. Er is een zeer ruim dakterras met open zeezicht. Er zijn verschillende panden met een terras in het gebouw. Alle ruimtes hebben een voorinstallatie voor airconditioning en beschikken over water, elektriciteit en telefoon. Op dit moment worden de ruimtes verhuurd. Deze contracten kunnen overgenomen of stopgezet worden.

Voor meer informatie of bezichtiging: neem contact met ons op.

Algemeen

Aantal verdiepingen: 4
Gebouw in goede staat.
Vier gevels.
Investeringsgoed.
Cap. rate: 6,03%.
gebouwd in 2006.
De commerciële ruimtes kunnen ook individueel worden verkocht.

Toepassingen

Deze commerciële ruimtes zijn geschikt voor horeca zaken, winkelruimtes, kantoorruimtes of private dokterspraktijken.
Het is een ruim pand en zou ook uiterst geschikt zijn voor een zakencentrum met centrale onthaalruimte.
De uitzonderlijke ligging van dit pand maakt het ideaal als hotel. We beschikken over een voorstudie voor het omvormen van het commercieel centrum naar een hotel, alsook een voorstudie voor een hervorming naar een residentie.
Dit gebouw kan niet worden aangepast naar residentiële koopwoningen.

Parkeergarage

Er is een parkeerplaats voorzien per commerciële ruimte.

Financieel

De gepubliceerde prijs is exclusief BTW op de aankoopprijs, notaris- en register kosten.

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Mojácar" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Mojácar
Regio: Andalusië
Provincie: Kust van Almeria
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 2683 m2
Oppervlakte grond: 1144 m2
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
18
Verwante zoekopdrachten:
Mojácar Verminderd Vastgoed | Mojácar Luxe Vastgoed | Mojácar Goedkoop Vastgoed | Mojácar Huizen-Villa te koop