Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Tenerife Spain EN Immobiliers à Vendre Tenerife Tenerife-Canaries FR Inmueble a la venta Tenerife Tenerife-Canaries ES Immobilien zum Verkauf Tenerife Tenerife-Canaries DE Immobiliari in Venditap Tenerife Tenerife-Canaries IT Immobiliën te koop Tenerife Tenerife-Canaries NL Imoveis venda Tenerife Tenerife-Canaries PT дома Продажа недвижимости Tenerife Tenerife-Canaries RU
« Terug

ᐅ  Apartment te koop, Playa Honda , Las Americas (Arona), Tenerife, 1 Dormitorio, 42 m², 265.000 € 

£225.383 GBP | $306.128 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 42 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

ᐅ  Apartment te koop, Playa Honda , Las Americas (Arona), Tenerife, 1 Dormitorio, 42 m², 265.000 € 

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Referentie: 03839. Apartment te koop, Playa Honda , Las Americas (Arona), Tenerife, 1 Dormitorio, 42 m², 265.000 €
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Tenerife
Regio: Tenerife-Canarische
Provincie: Canary Islands
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 42 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te koop in Tenerife | Tenerife Verminderd Vastgoed | Tenerife Luxe Vastgoed | Tenerife Goedkoop Vastgoed | Tenerife Appartement te koop | Tenerife Appartement Zwembad te koop