Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Tenerife Spain EN Immobiliers à Vendre Tenerife Tenerife-Canaries FR Inmueble a la venta Tenerife Tenerife-Canaries ES Immobilien zum Verkauf Tenerife Tenerife-Canaries DE Immobiliari in Venditap Tenerife Tenerife-Canaries IT Immobiliën te koop Tenerife Tenerife-Canaries NL Imoveis venda Tenerife Tenerife-Canaries PT дома Продажа недвижимости Tenerife Tenerife-Canaries RU
« Terug

ᐅ  Verwijderd uit de verkoop, Herenhuis te koop, Los Olivos, Tenerife, 2 Slaapkamers, 105 m², 430.000 € 

£367.779 GBP | $495.403 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 1
Badkamers: 3
Oppervlakte: 105 m2
Oppervlakte grond: 100 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

ᐅ  Verwijderd uit de verkoop, Herenhuis te koop, Los Olivos, Tenerife, 2 Slaapkamers, 105 m², 430.000 € 

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Referentie: 03931. Hoekwoning te koop in het hart van Adeje. 2 zeer grote slaapkamers, met 2 badkamers en 1 toilet. Het heeft een terras van 100 m2, nog een klein terras op de tweede verdieping met toegang vanuit de hoofdslaapkamer. En een dakterras van 50m2. Interieur 105m2. Mogelijkheid tot het maken van een derde slaapkamer. Het heeft een garage en 2 opslagruimtes. Het wordt nu gerenoveerd om de keuken, de gevel en de toegang tot het dak te verbeteren.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Tenerife
Regio: Tenerife-Canarische
Provincie: Canary Islands
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 105 m2
Oppervlakte grond: 100 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Tenerife | Tenerife Verminderd Vastgoed | Tenerife Luxe Vastgoed | Tenerife Goedkoop Vastgoed | Tenerife Huizen-Villa te koop