Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Crikvenica Croatia EN Immobiliers à Vendre Crikvenica Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Crikvenica Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Crikvenica Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Crikvenica Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Crikvenica Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Crikvenica Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Crikvenica Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Crikvenica, Kroatië

£940.830 GBP | $1.269.180 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 6
Badkamers: 6
Oppervlakte: 375 m2
Oppervlakte grond: 485 m2
Bouwdatum: 1982

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Crikvenica, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Plaats: Županija van primorsko-Goranska, Crikvenica, Dramalj.In Dramalj - Crikvenica, is er een mooi, volledig vernieuwd losgemaakt huis met een het leven gebied van 375m2 en een grote tuin. Het huis heeft een vloerplan van 12.5x10 en bestaat uit vier flats en een afzonderlijk gebouw uit de werf achter het huis. Er zijn twee flats op de benedenverdieping. De kleinere flat is 37m2 + 3m2 terras, terwijl het gebied van de grotere flat op de benedenverdieping 44m2 + 10m2 terras is. Op het parterre is er een flat van 75 m2 + 25 m2terras, terwijl op de eerste verdieping er een flat van het zelfde gebied zoals het parterre en een kleine bergruimte van 1.5 m2 is. In de werf is er een afzonderlijk gebouw met een terras van 30 m2. Er is ook een behandeld parkeerterrein in de yard waar u vijf voertuigen en een prachtig zwembad van 32 m2 kunt parkeren. Alle installaties (water, elektriciteit, riolering) werden vernieuwd op het gebouw, waren de nieuwe buitenschrijnwerkerij van pvc en de binnenlandse schrijnwerkerij geïnstalleerd. Het huis heeft ook nieuwe vloeren, badkamerss, terwijl op de buitenkant er een nieuwe voorzijde, een dak en het nieuwe terras bedekken zijn. De ingangen aan de flats zijn uitgerust met veiligheidsdeuren, zijn de voorbereidingen gemaakt voor een alarmsysteem, en elke ruimte in het huis heeft airconditioning. Het huis wordt verkocht volledig geleverd met al meubilair. Overwegend de plaats en de regeling, is de faciliteit zeker een goede kans voor investering en toerisme, is het gecategoriseerd met 4* en kan 5* krijgen en op de het Boeken pagina wordt het geschat met een classificatie van 9.6 (uitzonderlijk). Een goede microlocation en een prachtige mening, en alle bovengenoemd zijn de redenen waarom dit bezit uw CODE attention.ID verdient: 4144Vinko Matejcic, mag.oecAgent s licencomMob: 475Tel: 771E-post 051 403:
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Crikvenica
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie:
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 375 m2
Oppervlakte grond: 485 m2
Bouwdatum: 1982
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Crikvenica | Crikvenica Verminderd Vastgoed | Crikvenica Luxe Vastgoed | Crikvenica Goedkoop Vastgoed | Crikvenica Huizen-Villa te koop | Crikvenica Huizen-Villa Zwembad te koop