Huis op de eerste rij naar de zee - een zeldzaamheid op de markt
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze woning is een echte zeldzaamheid, gelegen op slechts 50 meter van de zee, op een van de meest gewilde locaties. Een gelijkvloers huis van 107 m² op een perceel van 486 m² biedt de ultieme ervaring van wonen aan zee, met een panoramisch uitzicht dat je simpelweg de adem beneemt. Woningen op dergelijke locaties zijn vrijwel onmogelijk te vinden op de markt, waardoor dit een unieke kans is voor toekomstige eigenaren die niet alleen willen genieten van de natuurlijke schoonheid, maar ook hun kapitaal in de komende jaren aanzienlijk willen vergroten.
Het huis bestaat uit twee gezellige slaapkamers, een badkamer, een woonkamer en een keuken die functionaliteit en comfort biedt. Voor het huis is er parkeergelegenheid voor twee voertuigen, en er is ook een garage die kan dienen als extra opslagruimte of ter bescherming van voertuigen. De echte magie begint echter met het overdekte terras, dat een ononderbroken uitzicht op de zee biedt – de perfecte plek om te ontspannen en van elke zonsondergang te genieten, die gewoonweg spectaculair is.
De toekomstige eigenaar van deze woning investeert niet alleen in een rustig leven aan zee, maar heeft ook de kans om iets werkelijk unieks en zeldzaams op de markt te bezitten. Dit is de perfecte kans voor elke investeerder of natuurliefhebber die wil genieten van luxe en natuur, terwijl hij het potentieel voor kapitaalgroei benut.
ID CODE: 1642
Aleksandar Bruić
Mob: +385 98
Tel: +385 52 33 00 55
E-mail: