Huis Labin, 174,45m2
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Niet ver van de prachtige stranden in Rabac bevindt zich een moderne bungalow van 174,45 m2 op een perceel van 792 m2.
De villa is ontworpen om toegankelijk te zijn voor mensen met een handicap.
Het bestaat uit twee wooneenheden, waarvan er één een entree, een woonkamer, een eetkamer en een keuken heeft, drie slaapkamers, twee badkamers en een berging.
Het aparte appartement is een zelfstandige eenheid met een woonkamer, keuken, twee slaapkamers en een badkamer.
Een ideale woning die tegelijkertijd door twee gezinnen kan worden gebruikt.
Er is vloerverwarming aangelegd via een warmtepomp en elke kamer is airconditioned. Hoogwaardige kozijnen van het merk Kortizo zijn geïnstalleerd.
Momenteel is men bezig met het monteren van meubels.
Voor de woonkamer bevindt zich een zwembad van 8m x 4m met een zonneterras.
De toegang tot de straat is beveiligd met een helling zodat alleen de eigenaren van het pand en hun gasten binnen kunnen komen, en bij de ingang bevindt zich een speeltuin voor kinderen.
De micro-locatie zelf is zeer interessant omdat de villa zich in een rustige buurt bevindt, ver van de drukte van de stad, en tegelijkertijd dicht bij prachtige stranden en alle voorzieningen die nodig zijn voor een comfortabel leven, zoals winkels, restaurants, een gezondheidscentrum, enz.
Er zijn nog twee andere villa's te koop die volgens hetzelfde model zijn ontworpen.
De prijs betreft een volledig afgewerkte woning zonder meubels.
Voor meer informatie kunt u gerust contact met ons opnemen.
ID CODE: 1050
Aleksandar Bruić
Mob: +385 98
Tel: +385 52 33 00 55
E-mail: