3 Slaapkamers Appartement te koop Vila Real de Santo Antonio, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
3 slaapkamer appartement, gelegen op de derde en laatste verdieping, bestaande uit hal, woonkamer en keuken in open ruimte, beide met toegang tot het balkon met de keuken uitgerust met kookplaat, oven, afzuigkap, magnetron, koelkast en vaatwasser, twee slaapkamers met ingebouwde kasten en een daarvan is en-suite en twee badkamers.
Met geweldige afwerkingen heeft dit appartement ook LG-airconditioning in de slaapkamers en woonkamer, vals plafond met ingebouwde verlichting en de verwarming van het water wordt gedaan via zonnepanelen.
Gebouw met lift gelegen op een paar minuten lopen van het treinstation en scholen, het biedt een breed scala aan winkels, diensten, cafés, restaurants en recreatiegebieden in de omgeving.
De werkzaamheden zijn al aan de gang en zullen naar verwachting eind september 2023 eindigen.
Geweldige investering om geld te verdienen of voor permanente huisvesting.
Voor meer informatie en bezoeken kunt u contact met ons opnemen!
____________________________________
2 slaapkamer appartement, gelegen op de derde en laatste verdieping, twee slaapkamers met kasten, waarvan een en-suite en twee badkamers.
Met geweldige afwerkingen heeft dit appartement ook LG-airconditioning in de slaapkamers en woonkamer, vals plafond met ingebouwde verlichting en de waterverwarming wordt gedaan via zonnepanelen.
Gebouw met een lift op een paar minuten afstand van het treinstation en scholen, het heeft een breed scala aan winkels, diensten, cafés, restaurants en recreatiegebieden.
De bouw is al aan de gang en zal naar verwachting eind september 2023 klaar zijn.
Geweldige investering om geld te verdienen of voor permanente huisvesting.
Neem voor meer informatie en bezoeken contact met ons op!
_____________________________________
Appartement de 2 chambres, situé au troisième et dernier étage, comprenant hall d'entrée, séjour et cuisine en espace ouvert, tous deux avec accès au balcon, la cuisine équipée de plaques de cuisson, four, micro-ondes, réfrigérateur et lave-vaisselle, deux chambres avec placards , don't une en suite et deux salles de bains.
Avec de superbes finitions, cet appartement dispose également de la climatisation LG dans les chambres et le salon, d'un faux plafond avec éclairage intégré et le chauffage de l'eau se fera par des panneaux solaires.
Batîment avec ascenseur situé à quelques minutes à pied de la gare et des écoles, il dispose d'un large éventail de commerces, services, cafés, restaurants et espaces de loisirs aux alentours.
La construction est, déjà, en cours et devrait être terminée à la fin septembre 2023.
Excellent investissement à monétiser ou pour un logement permanent.
Pour plus d'informations et visites, contactez-nous !
Energie Categorie: A
#ref:CS-APT-91907_F