Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in La Alcaidesa Spain EN Immobiliers à Vendre La Alcaidesa Andalucia FR Inmueble a la venta La Alcaidesa Andalucia ES Immobilien zum Verkauf La Alcaidesa Andalucia DE Immobiliari in Venditap La Alcaidesa Andalucia IT Immobiliën te koop La Alcaidesa Andalucia NL Imoveis venda La Alcaidesa Andalucia PT дома Продажа недвижимости La Alcaidesa Andalucia RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te koop La Alcaidesa, Spanje

£269.056 GBP | $357.184 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 125 m2

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Appartement te koop La Alcaidesa, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het nieuwe vlaggenschipproject van La Alcaidesa, San Roque, op slechts 10 minuten van Sotogrande, met een spectaculair uitzicht op de Middellandse Zee, de golfbaan en Gibraltar.
Maak van de gelegenheid gebruik om dit indrukwekkende project te leren kennen. Schitterende appartementen en penthouses met 2, 3 en 4 slaapkamers, op een bevoorrechte locatie, met grote terrassen en prachtig uitzicht op zee en de golfbaan. De locatie van het complex is prachtig, omgeven door La Hacienda Golf, erkend als de beste golfbaan van Spanje tijdens de World Golf Awards 2023, zeer dicht bij het strand, in een rustige omgeving, de meest gewilde plek om te leven weg van storende geluiden en drukte . Hier vindt u ook een uitstekende gemeenschappelijke ruimte met zwembad, fitnessruimte, sociale lounge, coworking-ruimte...
Aantrekkelijke appartementen met een evenwichtige indeling die zijn uitgerust met eersteklas kwaliteiten, waaronder een volledig uitgeruste keuken. 2 parkeerplaatsen/berging inbegrepen
2-slaapkamerappartementen vanaf € 324.000 + BTW
3-slaapkamerappartementen vanaf € 338.000 + BTW
4-slaapkamerappartementen vanaf € 409.000 + BTW
Ligging : Eerstelijns golf, Dichtbij golfbaan, Dichtbij zee.
Zonorientatie : Oosten, Zuidoost.
Huidige Staat : Uitstekend, Nieuwbouw.
Zwembad : Gemeenschappelijk.
Klimaatbeheersing : Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C, Vloerverwarming Badkamers.
Uitzicht : Zee, Golf, Weids.
Extra's : Lift, Inbouwkasten, Privé terras, WiFi, Sportschool, Sauna, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Gehandicapten toegang, Dubbele beglazing, Domotics.
Keuken : Volledig ingericht.
Beveiliging : Omheind complex, Deurbel met intercom, 24-uurs beveiliging.
Parkeergelegenheid : Ondergronds, Meer dan een, Privé.
Categorie : Golf, Vakantiehuis, Investering, Off Plan, Modern.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "La Alcaidesa" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: La Alcaidesa
Regio: Andalusië
Provincie: Cádiz Costa De La Luz
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 125 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te koop in La Alcaidesa | La Alcaidesa Verminderd Vastgoed | La Alcaidesa Luxe Vastgoed | La Alcaidesa Goedkoop Vastgoed | La Alcaidesa Appartement te koop | La Alcaidesa Appartement Zwembad te koop