Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Opatija Croatia EN Immobiliers à Vendre Opatija Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Opatija Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Opatija Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Opatija Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Opatija Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Opatija Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Opatija Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

Commerciële te koop Opatija, Kroatië

£1.063.125 GBP | $1.444.000 USD
Type eigendom: Commerciële
Slaapkamers: 8
Badkamers: 3
Oppervlakte: 482 m2
Oppervlakte grond: 421 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Opatija, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Grote investering - losgemaakt huis slechts 80m van het overzees in Ika, riviera Opatija - prachtige overzeese meningen! Het totale gebied is 482 sq.m. Het perceel van het land is 421 sq.m. Wij stellen aan u een mooi die huis voor niet verre van Opatija en het strand in Ika wordt gevestigd! Dit losgemaakte huis bestaat uit 3 flats, elk op zijn eigen vloer. Op de benedenverdieping is er een flat met een vierkant gebied van 78m2, dat uit een ruime woonkamer met een eetkamer, twee slaapkamers, een keuken en een badkamers en een extra klein toilet bestaat. Op het parterre is er een flat met een vierkant gebied van 110m2 en bestaat uit een grote woonkamer met een eetkamer, 3 slaapkamers, een garderobe, een badkamers en een extra klein toilet, en een mooi terras van 23m2, dat naar het zuiden met een betoverende mening van het overzees georiënteerd is. Op de eerste verdieping is er een flat met een vierkant gebied van 66m2, dat uit twee slaapkamers, een keuken, een badkamers en een ruim terras van 51m2 met een directe mening van het overzees en het Ucka aardpark bestaat. Het is belangrijk om op de centrale verwarming te wijzen die door het huis geïnstalleerd is en de olietank in de tuin wordt gevestigd. Het huis wordt gevestigd op een mooie die tuin van 421m2, door groen en vrede wordt omringd. Ook, heeft dit huis een grote garage die bij het niveau van de flat op de benedenverdieping en extra 2 parkeerplaatsen in de werf is, die een groot voordeel in de zomermaanden is wanneer het moeilijk is om een parkeerplaats dichtbij het strand te vinden. Bovendien heeft dit huis een grote functionele kelderverdieping onder de garage zelf, die ook vensters en een mening van het groen voor het huis heeft. Dit huis is een perfect voorbeeld van functionele onroerende goederen, ideaal voor zij die een huis door het overzees volgens hun smaak willen schikken. De gang aan het overzees vergt slechts 2 minuten. Dit mooie huis wordt gevestigd in een impasse, die verder een betekenis van privacy en stil verstrekt. Dit is het ideale bezit voor die allemaal wie het vreedzaam leven door het overzees, dicht bij alle faciliteiten zoeken die Opatija moet aanbieden. Ref: Re-u-23463Overall de extra die uitgaven door de Koper van onroerende goederen in Kroatië worden gedragen zijn rond 7% van bezitskosten in totaal, dat omvat: de belasting van de bezitsoverdracht (3% van bezitswaarde), het agentschap/de makelarijcommissie (3%+VAT op commissie), de verdedigerprijs (cca 1%), de notarisprijs, de prijs van de hofregistratie en de ambtenaar verklaarden vertaaluitgaven. De overeenkomst van het Bureau/van de makelarij wordt ondertekend voorafgaand aan het bezoeken van eigenschappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Opatija" Kroatië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Opatija
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Adriatische kust
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 482 m2
Oppervlakte grond: 421 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
8 Slaapkamers Commerciële te koop in Opatija | Opatija Verminderd Vastgoed | Opatija Luxe Vastgoed | Opatija Goedkoop Vastgoed | Opatija Commerciële te koop