Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Opatija Croatia EN Immobiliers à Vendre Opatija Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Opatija Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Opatija Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Opatija Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Opatija Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Opatija Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Opatija Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te koop Opatija, Kroatië

£519.780 GBP | $703.380 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Oppervlakte: 180 m2
Oppervlakte grond: 600 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Appartement te koop Opatija, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Villa met pool en met grote overzeese meningen in Bregi, Matulji, voor verkoop! Het totale gebied is 180 sq.m. Het perceel van het land is 600 wordt gevestigd in een vreedzame en stille positie, nog in de directe nabijheid van alle noodzakelijke belevingswaarde voor het kwaliteitsleven. De villa/het huis zijn zuiden-georiënteerd met grote glasmuren in alle ruimten aan de zuidenkant, zodat van deze ruimten er een panorama van de volledige Baai Kvarner is. Het huis bouwde 2019 in bestaat of  benedenverdieping en 1st verdieping door een interne trap wordt verbonden die. De benedenverdieping bestaat uit woonkamer, keuken, eetkamer en gasttoilet.1st bestaat de vloer uit 2 ruimten met een gedeelde badkamers en een hoofdslaapkamer met zijn eigen garderobe. De villa wordt goed gebouwd en, alle ingebouwde materialen luxuriously uitgerust, vloer en muur zijn de bekledingen van de hoogste normen. Voordelen: - 10 cm de dikke van de voorzijdesteen wol - vloer het verwarmen - warmtepompen - het timmerwerk van het premiealuminium. Het wordt verkocht volledig geleverd met prima meubilair en toestellen. Het zwembad boven het huis, ook met een mooie mening van het overzees, komt in de prachtig gemodelleerde tuin duidelijk uit. Recht naast de pool zijn er een ruimte voor zich het sociale verzamelen, de zogenaamde herberg met open haard en toilet. Het terrein rond het huis heeft volledig vlak verscheidene configurationally dalende cascades. Zeker een mooi bezit voor een luxueus gezinsleven, maar ook geschikt als investering in de vorm van elitetoerisme. Dit bezit is 1.8 km van het overzees aangezien de kraai, of 5.7 km door auto vliegt (ong. 11 min).   Ref: Re-u-31323Overall de extra die uitgaven door de Koper van onroerende goederen in Kroatië worden gedragen zijn rond 7% van bezitskosten in totaal, dat omvat: de belasting van de bezitsoverdracht (3% van bezitswaarde), het agentschap/de makelarijcommissie (3%+VAT op commissie), de verdedigerprijs (cca 1%), de notarisprijs, de prijs van de hofregistratie en de ambtenaar verklaarden vertaaluitgaven. De overeenkomst van het Bureau/van de makelarij wordt ondertekend voorafgaand aan het bezoeken van eigenschappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Opatija
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Adriatische kust
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 180 m2
Oppervlakte grond: 600 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
31
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te koop in Opatija | Opatija Verminderd Vastgoed | Opatija Luxe Vastgoed | Opatija Goedkoop Vastgoed | Opatija Appartement te koop