Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Labin Croatia EN Immobiliers à Vendre Labin Istria FR Inmueble a la venta Labin Istria ES Immobilien zum Verkauf Labin Istria DE Immobiliari in Venditap Labin Istria IT Immobiliën te koop Labin Istria NL Imoveis venda Labin Istria PT дома Продажа недвижимости Labin Istria RU
« Terug

Commerciële te koop Labin, Kroatië

£2.702.856 GBP | $3.657.576 USD
Type eigendom: Commerciële
Slaapkamers: 50
Oppervlakte: 3000 m2
Oppervlakte grond: 18772 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Labin, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het historische landgoed in het gebied Labin behandelt 18.772 m2 en door steenmuren ingesloten. Binnen deze murentribunes het Barokke paleis frankovic-Lazzarini, dat in de vroege 17de eeuw wordt gebouwd. Het bezit omvat een verfraaide herberg Istrian, een luxueus restaurant met ongeveer 100 zetels zowel binnen als op het terras, een de zomerstadium voor grotere gebeurtenissen binnen een gemodelleerd park, en een groep gebouwen aan de het westenkant van de muur. Het bestaande restaurant werkt als herberg binnen het Barokke paleis. De rest van het paleis vereist vernieuwing en wederopbouw volgens een reeds ontwikkeld conceptueel project. De geplande aanpassingscapaciteit is 86 bedden, of ongeveer 28 flats. Met de bouw van extra faciliteiten aan de het westenkant van de muur, kon de capaciteit 50 flats, met inbegrip van alle diensten en belevingswaarde overschrijden die van een toevlucht worden verwacht van uitstekende kwaliteit. De eigenaar verkoopt het volledige bezit met het project, en de ontwikkeling kan onmiddellijk beginnen. Dit is een uniek gastvrijheid en een toerisme complex met culturele en historische betekenis, die op een strategisch belangrijk gebied wordt gevestigd. Op het ogenblik functioneert de één bouw aangezien een restaurant, de andere gebouwen geruïneerd is. Het gehele complex vereist het volledige remodelleren. Ref: Re-u-37408Overall de extra uitgaven die door de Koper van onroerende goederen in Kroatië worden gedragen zijn rond 7% van bezitskosten in totaal, dat omvat: de belasting van de bezitsoverdracht (3% van bezitswaarde), het agentschap/de makelarijcommissie (3%+VAT op commissie), de verdedigerprijs (cca 1%), de notarisprijs, de prijs van de hofregistratie en de ambtenaar verklaarden vertaaluitgaven. De overeenkomst van het Bureau/van de makelarij wordt ondertekend voorafgaand aan het bezoeken van eigenschappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Labin
Regio: Istrië
Provincie:
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 3000 m2
Oppervlakte grond: 18772 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
50 Slaapkamers Commerciële te koop in Labin | Labin Verminderd Vastgoed | Labin Luxe Vastgoed | Labin Goedkoop Vastgoed | Labin Commerciële te koop