Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Opatija Croatia EN Immobiliers à Vendre Opatija Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Opatija Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Opatija Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Opatija Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Opatija Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Opatija Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Opatija Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

Commerciële te koop Opatija, Kroatië

£6.859.570 GBP | $9.255.640 USD
Type eigendom: Commerciële
Slaapkamers: 10
Badkamers: 10
Oppervlakte: 1500 m2
Oppervlakte grond: 2000 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Opatija, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Schitterend apart-hotel in Icici enkel 40 meters van ACI-Jachthaven! Fantastische overzeese meningen! Het totale gebied is 1500 sq.m. Het perceel van het land is 2000 in 2005. De geldige bouw en het werken laten met inbegrip van certificaat voor zich vijfsterrenflat categoriseren, bar en het richten toe. De stevige bouw binnen Mediterrane tuin biedt aan: 10 luxueuze volledig uitgeruste flats bekwaam om 40 mensen in totalreception en de streek van zitkamerareabarfitness met machines Proellixe en materiaal voor gebied Isokinethicsspa met droge hydromassage, magnetotherapy en pressotherapy installaties, materiaal MedSculpt, apparaat Genion en sauna Lipothermtalaxotherm en zwemmende poolparking partij van chromotherapyindoor de zwemmende pooloutdoor voor 15 carselevatorindoorschoorsteen in wat aan te passen apartmentssophisticated lucht die en het verwarmen systemWIFI verbinding al aroundfully gepast kitchenshigh technologie elektro en mechanisch installationsluxury buiten en binnenlands ontwerp in klassieke styleUnique combinatie Opatija van perfecte plaats en uniek therapeutisch materiaal conditoning. Door ons advies, kan het hotel in een perfecte kliniek worden omgezet. Ref: Zijn de extra die uitgaven re-ab-ICICIHOTELOverall door de Koper van onroerende goederen in Kroatië worden gedragen rond 7% van bezitskosten in totaal, dat omvat: de belasting van de bezitsoverdracht (3% van bezitswaarde), het agentschap/de makelarijcommissie (3%+VAT op commissie), de verdedigerprijs (cca 1%), de notarisprijs, de prijs van de hofregistratie en de ambtenaar verklaarden vertaaluitgaven. De overeenkomst van het Bureau/van de makelarij wordt ondertekend voorafgaand aan het bezoeken van eigenschappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Opatija
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Adriatische kust
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 1500 m2
Oppervlakte grond: 2000 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
26
Verwante zoekopdrachten:
10 Slaapkamers Commerciële te koop in Opatija | Opatija Verminderd Vastgoed | Opatija Luxe Vastgoed | Opatija Goedkoop Vastgoed | Opatija Commerciële te koop