Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Pula Croatia EN Immobiliers à Vendre Pula Istria FR Inmueble a la venta Pula Istria ES Immobilien zum Verkauf Pula Istria DE Immobiliari in Venditap Pula Istria IT Immobiliën te koop Pula Istria NL Imoveis venda Pula Istria PT дома Продажа недвижимости Pula Istria RU
« Terug

Commerciële te koop Pula, Kroatië

£996.245 GBP | $1.348.145 USD
Type eigendom: Commerciële
Slaapkamers: 8
Badkamers: 4
Oppervlakte: 531 m2
Oppervlakte grond: 1250 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Pula, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Fantastisch apart-huis op gebied Vodnjan met binnen zwembad en verre overzeese meningen! De totale oppervlakte van het gebouw is 531 sq.m. Het perceel van het land is 1250 werd gebouwd in 2005 en werd geremodelleerd in 2015.The het ruime huis zich door de kelderverdieping, de benedenverdieping en het parterre uitbreidt en drie wooneenheden bevat. In de kelderverdieping van het huis zijn er een 53 m2herberg/een konoba met een open open haard en een broodoven, een garage van 32 sq.m met een helling voor twee auto's en een ketelruim. De benedenverdieping bevat een wooneenheid met een gebied van?? 218 m2. De flat bestaat uit een woonkamer, eetkamer en keuken in een open concept, vier slaapkamers, twee badkamerss en een toilet. De benedenverdieping bevat ook een gebied van het KUUROORD van 70 m2 waarin er een binnen verwarmd zwembad van 50 m2 is. Van deze ruimte leidt een externe trap tot een ruim terras van 70 m2 met een mening van het overzees. De hogere vloer bevat twee wooneenheden van 104 m2 en 86 m2. De grotere flat bestaat uit een woonkamer, eetkamer en keuken in een open concept, twee slaapkamers, een badkamers en een loggia. De kleinere flat bestaat uit een woonkamer, eetkamer en keuken in een open concept, twee slaapkamers, een badkamers en een balkon. De ruime tuin met een irrigatiesysteem is volledig geschermd en landscaped.  Dit ruime huis ver van de drukte maar sluit genoeg aan het stadscentrum is een ideaal bezit voor gezinsleven of als investering voor huur voor toeristendoeleinden aangezien twee wooneenheden met 4 sterren met gevestigde en voordelige huur genoeg gecategoriseerd zijn. Het bezit is absoluut speciaal. Het kan ook als luxe privé villa dienen. Ref: Re-u-16322Overall de extra die uitgaven door de Koper van onroerende goederen in Kroatië worden gedragen zijn rond 7% van bezitskosten in totaal, dat omvat: de belasting van de bezitsoverdracht (3% van bezitswaarde), het agentschap/de makelarijcommissie (3%+VAT op commissie), de verdedigerprijs (cca 1%), de notarisprijs, de prijs van de hofregistratie en de ambtenaar verklaarden vertaaluitgaven. De overeenkomst van het Bureau/van de makelarij wordt ondertekend voorafgaand aan het bezoeken van eigenschappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Pula
Regio: Istrië
Provincie: Pula
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 531 m2
Oppervlakte grond: 1250 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
8
Verwante zoekopdrachten:
8 Slaapkamers Commerciële te koop in Pula | Pula Verminderd Vastgoed | Pula Luxe Vastgoed | Pula Goedkoop Vastgoed | Pula Commerciële te koop