Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Krk Croatia EN Immobiliers à Vendre Krk Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Krk Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Krk Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Krk Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Krk Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Krk Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Krk Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

Commerciële te koop Krk, Kroatië

£540.889 GBP | $727.415 USD
Type eigendom: Commerciële
Slaapkamers: 9
Badkamers: 4
Oppervlakte: 282 m2
Oppervlakte grond: 620 m2

ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Krk, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Losgemaakt huis met 3 flats en een overzeese mening enkel 600 meters van het overzees in  Šotovento op schiereiland Krk! Het losgemaakte huis wordt gevestigd in een klein en stil dorp van Pinezic, heeft het totaal gebied van 282 is twee flats op de benedenverdieping van het huis, elk waarvan zijn eigen ruim terras voor zich het openlucht verzamelen heeft. Één flat is een flat met twee slaapkamers met een woonkamer, een keuken met een het dineren gebied en een badkamers met een totaal gebied van 60 m2. De tweede is een zitslaapkamer van 22 m2. Op de eerste en de eerste verdieping is er een zes-ruimte maisonnette met een totaal gebied van 190 m2. Voor het parterre, naast de gang, zijn er twee slaapkamers, een badkamers en een keuken met een eetkamer en een woonkamer die tot een ruim terras met een mening van het overzees leidt. Op de eerste verdieping zijn er een badkamers, twee slaapkamers met terrassen met een panorama van het overzees en twee slaapkamers met hun eigen balkons met een gedeeltelijke mening van het overzees. Het huis is verfraaid met een tuin van 460 m2 waar er een parkeerterrein voor verscheidene auto's, een barbecuegebied en een prachtig gemodelleerde tuin zijn. Het bezit wordt volledig geleverd en als dusdanig verkocht. Het is uitgerust met airconditioningsapparaten en er is ook de mogelijkheid van centrale verwarming. De zonnepanelen op het dak worden gebruikt aan hitte sanitair water. Dit bezit is verfraaid met zijn plaats en mogelijkheid om het als familiehuis maar ook voor toerist rental.&nbsp te gebruiken; Ref: Re-u-15865Overall de extra die uitgaven door de Koper van onroerende goederen in Kroatië worden gedragen zijn rond 7% van bezitskosten in totaal, dat omvat: de belasting van de bezitsoverdracht (3% van bezitswaarde), het agentschap/de makelarijcommissie (3%+VAT op commissie), de verdedigerprijs (cca 1%), de notarisprijs, de prijs van de hofregistratie en de ambtenaar verklaarden vertaaluitgaven. De overeenkomst van het Bureau/van de makelarij wordt ondertekend voorafgaand aan het bezoeken van eigenschappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Krk" Kroatië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Krk
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Eiland Krk
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 282 m2
Oppervlakte grond: 620 m2
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
7
Verwante zoekopdrachten:
9 Slaapkamers Commerciële te koop in Krk | Krk Verminderd Vastgoed | Krk Luxe Vastgoed | Krk Goedkoop Vastgoed | Krk Commerciële te koop