Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Porec Croatia EN Immobiliers à Vendre Porec Istria FR Inmueble a la venta Porec Istria ES Immobilien zum Verkauf Porec Istria DE Immobiliari in Venditap Porec Istria IT Immobiliën te koop Porec Istria NL Imoveis venda Porec Istria PT дома Продажа недвижимости Porec Istria RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te koop Porec, Kroatië

£624.520 GBP | $848.260 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3
Badkamers: 4
Oppervlakte: 172 m2
Oppervlakte grond: 775 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Appartement te koop Porec, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuwe moderne villa in aanbouw op gebied kastelir-Labinci dichtbij Porec in een nieuw dorp/complex van eigentijdse villa's! Het zal een prestigieuze flat van 14 luxevilla's zijn, die in villa 2023.This in aanbieding zouden moeten worden voltooid hebben totaal gebied van perceel 172 zijn villa 775 bestaan uit een benedenverdieping met drie slaapkamers met badkamerss, een gasttoilet, een keuken, een eetkamer en een woonkamer, een bergruimte en een nutsruimte, plus terrassen. De stichtingen, de vloerplakken en mezzanine de plakken worden gemaakt in beton volgens statische vereisten. Het huis zal elektrische vloerverwarming op de benedenverdieping en boven hebben. Bovendien zal het huis met videotoezicht en een alarmsysteem met motieactivering worden uitgerust. De buitenschrijnwerkerij zal van aluminium worden gemaakt, terwijl de binnenlandse deuren van triplex of stevig hout zullen worden gemaakt. Er zijn een schoorsteen/een open haard in de woonkamer. Het land zal met een irrigatiesysteem worden uitgerust, en de pool zal met folie worden omvat. Het volledige land zal door een muur en een fence.&nbsp worden omcirkeld; De klant zal twee parkeerplaatsen ter beschikking hebben. Het zwembad werd gebouwd zonder het verwarmen volgens het project, en er is een openluchtdouche naast het zwembad. De volledige werf zal uitgerust met aangewezen verlichting worden. Groot bezit enkel 12 km van Porec en stranden. Ref: Re-u-16558Overall de extra uitgaven die door de Koper van onroerende goederen in Kroatië worden gedragen zijn rond 7% van bezitskosten in totaal, dat omvat: de belasting van de bezitsoverdracht (3% van bezitswaarde), het agentschap/de makelarijcommissie (3%+VAT op commissie), de verdedigerprijs (cca 1%), de notarisprijs, de prijs van de hofregistratie en de ambtenaar verklaarden vertaaluitgaven. De overeenkomst van het Bureau/van de makelarij wordt ondertekend voorafgaand aan het bezoeken van eigenschappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Porec
Regio: Istrië
Provincie:
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 172 m2
Oppervlakte grond: 775 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te koop in Porec | Porec Verminderd Vastgoed | Porec Luxe Vastgoed | Porec Goedkoop Vastgoed | Porec Appartement te koop