Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Split Croatia EN Immobiliers à Vendre Split Split-Dalmatia FR Inmueble a la venta Split Split-Dalmatia ES Immobilien zum Verkauf Split Split-Dalmatia DE Immobiliari in Venditap Split Split-Dalmatia IT Immobiliën te koop Split Split-Dalmatia NL Imoveis venda Split Split-Dalmatia PT дома Продажа недвижимости Split Split-Dalmatia RU
« Terug

Commerciële te koop Split, Kroatië

£3.465.200 GBP | $4.689.200 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 2600 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Split, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De bouw van het hotel is in aanbouw op het gebied in de voorsteden van Gespleten, populaire en prestigieuze Podstrana, enkel 50 meters van het overzees met prachtige open zeemeningen. Het hotel wordt gevestigd op één van de meest gefrequenteerde wegen van de Provincie spleet-Dalmatië! De bouw van het hotel in oppervlakte 2016.The van het huidige gebouw is begonnen is sqm 2 600, met de mogelijkheid om een vergunning te verkrijgen om één meer vloer te bouwen die. Het totale perceelgebied is 3 881sqm. Het land wordt gevestigd in de T1 streek. Al infrastructuur wordt betaald en op land gevestigd. Er is een projectdocumentatie, die de bouw van kelderverdieping, benedenverdieping en 2 meer vloeren plant. De kelderverdieping is voorgenomen voor het opslag en de dienstgebied van het hotel. Op de benedenverdieping is sqm 850 van vrije ruimte die in een restaurant, een huwelijkssalon, conferentiezalen, allen volgens uw eigen voorkeur en visies kan worden omgezet. Op het parterre wordt gepland bouw van een recreatief gebied, één van de flats en 16 hotelruimten. Op de eerste verdieping zal er twee flats en twee hotelruimten zijn. Door project daar indien be  cca 23 eenheden voor 76 mensen - 10 flats, 10 zitslaapkamers, restaurant voor ontbijt. Now  4 bedrijfsruimten worden verhuurd (5+5 jaar), andere 2 bedrijfsruimten het om tot het eind van dit jaar wordt gepland te huren. Er is een plaats voor 63 parkeerplaatsen in de documentatie, die voor het hotel in de stad van Spleet zeer belangrijk is! Volgens de projectdocumentatie, om de bouw van dit hotel te voltooien dat als viersterrenhotel worden gecategoriseerd, is het noodzakelijk om een extra 2 miljoen € toe te voegen. Ref: Re-pond-IRO202Overall de extra die uitgaven door de Koper van onroerende goederen in Kroatië worden gedragen zijn rond 7% van bezitskosten in totaal, dat omvat: de belasting van de bezitsoverdracht (3% van bezitswaarde), het agentschap/de makelarijcommissie (3%+VAT op commissie), de verdedigerprijs (cca 1%), de notarisprijs, de prijs van de hofregistratie en de ambtenaar verklaarden vertaaluitgaven. De overeenkomst van het Bureau/van de makelarij wordt ondertekend voorafgaand aan het bezoeken van eigenschappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Split
Regio: Split Dalmatië
Provincie: Adriatic Sea
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 2600 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
22
Verwante zoekopdrachten:
Split Verminderd Vastgoed | Split Luxe Vastgoed | Split Goedkoop Vastgoed | Split Commerciële te koop