Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Opatija Croatia EN Immobiliers à Vendre Opatija Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Opatija Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Opatija Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Opatija Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Opatija Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Opatija Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Opatija Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Opatija, Kroatië

£510.251 GBP | $690.485 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 75 m2
Oppervlakte grond: 121 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Opatija, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Terrasvormige villetta van de luxe slechts 100 meters van het strand met overzeese mening in Lovran, riviera Opatija! Lovran kreeg zijn naam van de laurier die wild in overvloed in zijn omgeving groeit. De oude oude naam van Lovran was Lauriana, wat in vertaling eenvoudig „stad van laurier“ betekent. Het project bestaat uit 5 luxehuizen in een rij, elk waarvan een afzonderlijke ingang, een mening van het overzees en een tuin met een zwembad en het parkeren heeft. VILLETTA  F - het leven het gebied 75 m2 met tuingebied 121 m2, heeft 2 slaapkamers, 2 badkamerss + 1 toilet. De flat breidt zich meer dan twee vloeren uit. De benedenverdieping bestaat uit een ingangsgebied met een trap, een toilet, een woonkamer met een keuken en een eetkamer. De 1st verdieping bestaat uit een gang en een trap, twee slaapkamers met badkamerss en een terras. MATERIALEN - externe die load-bearing muren van baksteenblokken worden gemaakt met een dikte van 25 die cm - voorzijde met silicaatpleister wordt behandeld in een lichte pastelkleurtoon - SCHRIJNWERKERIJ - de buitendieschrijnwerkerij van pvc, met thermisch glas, met zonneblinden - het VERWARMEN het KOELEN wordt verglaasd - verwarmend/koelend met de VLOEREN van omschakelaarsairconditioners - de vloeren zijn een combinatie van steen, zijn kwaliteits ceramiektegels en gevernist parket 25% de BTW inbegrepen in de prijs, is de koper vrijgesteld van de belasting van de onroerende goederenverkoop. In het geval van een aankoop van een bedrijf in Kroatië wordt geregistreerd, is een volledige terugbetaling van de BTW mogelijk na de verkoop die. Een ideaal bezit voor een luxueus gezinsleven, maar ook geschikt als investering in de vorm van elitetoerisme. Grote investering! Ref: Re-u-17993Overall de extra die uitgaven door de Koper van onroerende goederen in Kroatië worden gedragen zijn rond 7% van bezitskosten in totaal, dat omvat: de belasting van de bezitsoverdracht (3% van bezitswaarde), het agentschap/de makelarijcommissie (3%+VAT op commissie), de verdedigerprijs (cca 1%), de notarisprijs, de prijs van de hofregistratie en de ambtenaar verklaarden vertaaluitgaven. De overeenkomst van het Bureau/van de makelarij wordt ondertekend voorafgaand aan het bezoeken van eigenschappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Opatija
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Adriatische kust
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 75 m2
Oppervlakte grond: 121 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
41
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Opatija | Opatija Verminderd Vastgoed | Opatija Luxe Vastgoed | Opatija Goedkoop Vastgoed | Opatija Appartement te koop