Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Pula Croatia EN Immobiliers à Vendre Pula Istria FR Inmueble a la venta Pula Istria ES Immobilien zum Verkauf Pula Istria DE Immobiliari in Venditap Pula Istria IT Immobiliën te koop Pula Istria NL Imoveis venda Pula Istria PT дома Продажа недвижимости Pula Istria RU
« Terug

Commerciële te koop Pula, Kroatië

£2.165.750 GBP | $2.930.750 USD
Type eigendom: Commerciële
Slaapkamers: 11
Badkamers: 6
Oppervlakte: 750 m2
Oppervlakte grond: 2400 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Pula, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ruim apart-huis van 6 huurflats enkel 50 meters van het overzees in Medulin, met overzeese meningen. Het wordt gevestigd in een vrij deel van deze trillende vakantiebestemming. De totale oppervlakte is 750 sq.m. Het perceel van het land is 2400 aanvankelijk werd gebouwd in 1990 en toen werd vernieuwd in 2022. The  de vernieuwing van het huis vindt nog nu plaats, en de prijs omvat een nieuwe voorzijde, een volledige vernieuwing van de badkamers, en de nieuwe schrijnwerkerij van pvc. Ook, zijn de nieuwe keramiek en de laminaten geïnstalleerd. Het bestaat momenteel uit 6 wooneenheden van verschillende vierkante lengte. De meeste flats hebben grote terrassen met een mening van het overzees, en de flats zijn gecategoriseerd als 3 * * sterren. Het bezit breidt zich door de kelderverdieping, de benedenverdieping en het parterre uit. Het kelderverdiepingsdeel heeft ongeveer 150 m2 leefruimte en heeft een herberg met een baksteenopen haard en een keuken, twee garagedelen, nutsruimten, bergruimten, groot de gang, en de kelderverdieping worden verbonden met het binnenland van het huis met verscheidene delen. Het flatgebouw heeft 8 airconditioners, korrelcentrale verwarming, en een fireplace.  Het flatgebouw heeft twee ingangen van waar u tot het huis kunt toegang hebben, . de grote en ruime tuin waar het de zomerhuis, Istrian kažun met een baksteenopen haard voor zich het verzamelen en beste meals.&nbsp wordt gevestigd; Grote activa voor hen die grotere woningbouw met het doel zoeken om met toeristenhuren te investeren en terug te keren. Ref: Re-17907Overall de extra die uitgaven door de Koper van onroerende goederen in Kroatië worden gedragen zijn rond 7% van bezitskosten in totaal, dat omvat: de belasting van de bezitsoverdracht (3% van bezitswaarde), het agentschap/de makelarijcommissie (3%+VAT op commissie), de verdedigerprijs (cca 1%), de notarisprijs, de prijs van de hofregistratie en de ambtenaar verklaarden vertaaluitgaven. De overeenkomst van het Bureau/van de makelarij wordt ondertekend voorafgaand aan het bezoeken van eigenschappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Pula
Regio: Istrië
Provincie: Pula
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 750 m2
Oppervlakte grond: 2400 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
1
Verwante zoekopdrachten:
11 Slaapkamers Commerciële te koop in Pula | Pula Verminderd Vastgoed | Pula Luxe Vastgoed | Pula Goedkoop Vastgoed | Pula Commerciële te koop