Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Makarska Croatia EN Immobiliers à Vendre Makarska Split-Dalmatia FR Inmueble a la venta Makarska Split-Dalmatia ES Immobilien zum Verkauf Makarska Split-Dalmatia DE Immobiliari in Venditap Makarska Split-Dalmatia IT Immobiliën te koop Makarska Split-Dalmatia NL Imoveis venda Makarska Split-Dalmatia PT дома Продажа недвижимости Makarska Split-Dalmatia RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te koop Makarska, Kroatië

£651.225 GBP | $878.700 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Oppervlakte: 216 m2
Oppervlakte grond: 345 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Appartement te koop Makarska, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Makarska, het district van Veliko Brdo biedt nieuwe duplexvillettas in aanbouw slechts 1.2 km van het overzees en de stranden aan! Prachtige overzeese meningen! Het gebouw wordt gevestigd op land met een totaal gebied van 692m2 en als twee villettas met zwembaden ontworpen. Het gebouw zelf wordt gevestigd in een stille buurt met nieuwe villa's in het gebied. Elke villetta heeft een totaal gebied van 216m2, zijn de vloeren kelderverdieping, benedenverdieping en parterre. De kelderverdieping heeft een gebied van 66.58 m2 en bevat twee slaapkamers met badkamerss, een trap, een technische ruimte en een bergruimte. Op de benedenverdieping van 74m2 er zijn een ruime woonkamer met een keuken en eetkamer, een gang, een behandeld terras met een openluchtgrill en een open terras met een openlucht zwembad (gebied van de westelijke pool 19.58m2, gebied van de oostelijke pool 17.67m2). Op de 1st verdieping van vloer 75.35m2, zijn er een ruime slaapkamer met een badkamers en een openluchtterras van 39m2 met een open mening van het overzees. Er zal een Jacuzzi en een sauna op de terrassen zijn. Villettas zullen met airconditioning, verfraait en uitrust en volledig geleverd zijn die volgens de hoogste normen. De elke bouw heeft twee openluchtparkeerplaatsen. Eind van bouw -   . Ref: Re-pond-FIL10756Overall de extra uitgaven die door de Koper van onroerende goederen in Kroatië worden gedragen zijn rond 7% van bezitskosten in totaal, dat omvat: de belasting van de bezitsoverdracht (3% van bezitswaarde), het agentschap/de makelarijcommissie (3%+VAT op commissie), de verdedigerprijs (cca 1%), de notarisprijs, de prijs van de hofregistratie en de ambtenaar verklaarden vertaaluitgaven. De overeenkomst van het Bureau/van de makelarij wordt ondertekend voorafgaand aan het bezoeken van eigenschappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Makarska" Kroatië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Makarska
Regio: Split Dalmatië
Provincie: Adriatic Sea
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 216 m2
Oppervlakte grond: 345 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
7
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te koop in Makarska | Makarska Verminderd Vastgoed | Makarska Luxe Vastgoed | Makarska Goedkoop Vastgoed | Makarska Appartement te koop