Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Panitsovo Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Panitsovo Burgas FR Inmueble a la venta Panitsovo Burgas ES Immobilien zum Verkauf Panitsovo Burgas DE Immobiliari in Venditap Panitsovo Burgas IT Immobiliën te koop Panitsovo Burgas NL Imoveis venda Panitsovo Burgas PT дома Продажа недвижимости Panitsovo Burgas RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Panitsovo, Bulgarije

£29.974 GBP | $40.562 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 120 m2
Oppervlakte grond: 3200 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bulgarian Estates
Georgi Kostadinov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Russisch
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Georgi Kostadinov
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 1/11/2023
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Panitsovo, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ref. No. 5472: Het bezit heeft een ontwikkeld samengesteld gebied van sq 120. m. Het bestaat uit: de benedenverdieping met twee ruimten, het parterre met drie ruimten en een zitkamer. De werf is sq 3200. m. met een kersenboomgaard (ongeveer 100 bomen) en een mooie mening. Panitsovo, bezit Burgas het bezit heeft een ontwikkeld samengesteld gebied van sq 120. m. Het bestaat uit: de benedenverdieping met twee ruimten, het parterre met drie ruimten en een zitkamer. De werf is sq 3200. m. met een kersenboomgaard (ongeveer 100 bomen) en een mooie mening. Het dorp van Panitsovo wordt gevestigd in de bergen, 16 km van de stad van Obzor en het overzees en 50 km van de stad van Burgas. Het dorp behoort tot het gebied Burgas. De hoogte boven overzees - het niveau is 300 meters. Het dorp biedt een zeer mooi panorama van de bergen en het omringende gebied aan. In het omringende gebied zijn er eeuw-oude eiken bossen met paddestoelen, lavendelgebieden, en wijngaarden. Niet verre van het dorp is er een rivier met een overvloed van vissen voor vissende enthousiasten.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Luchthaven: Burgas, 50 km
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 8254
Plaats: Panitsovo
Regio: Bourgas
Provincie: Sunny Beach
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 120 m2
Oppervlakte grond: 3200 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage:
Tuin: check
Sauna:
Jacuzzi:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Paardrijden: check
Duiken:
Surfen:
Wandelen: check
Golfterrein:
Overig:
Viewed
31
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Panitsovo | Panitsovo Verminderd Vastgoed | Panitsovo Luxe Vastgoed | Panitsovo Goedkoop Vastgoed | Panitsovo Huizen-Villa te koop