Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Zornitsa Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Zornitsa Burgas FR Inmueble a la venta Zornitsa Burgas ES Immobilien zum Verkauf Zornitsa Burgas DE Immobiliari in Venditap Zornitsa Burgas IT Immobiliën te koop Zornitsa Burgas NL Imoveis venda Zornitsa Burgas PT дома Продажа недвижимости Zornitsa Burgas RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Zornitsa, Bulgarije

£9.810 GBP | $13.050 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Oppervlakte: 100 m2
Oppervlakte grond: 1000 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bulgarian Estates
Dian Kostadinov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Russisch
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Dian Kostadinov
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 1/11/2023
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Zornitsa, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ref. No. 5520: Bezit voor verkoop in Bulgarije. Koop een two-storey huis in het dorp van Zornitsa, enkel 50 km van de stad van Burgas en 20 km van de stad van Sredets. Zornitsa, bezit Burgas het huis heeft een woonkamer, als keuken en twee ruimten op de benedenverdieping wordt gescheiden die. Op het parterre zijn er twee ruimten, en een kleedkamer. De werf is sq 1000. m. met bijgebouwen, een kraan van het buitenkant lopende water en fruitbomen. Gereserveerde partijen voor elektriciteit en water. Het bezit moet worden verfrist en worden gemoderniseerd. Het verwarmen: een houten-brandt open haard. Het huis heeft twee concrete plakken op de benedenverdieping en tussen de vloeren, en een totaal gebied van sq 100. m. Er zijn verscheidene winkels in het dorp, en enkel 20 km weg is er een complex met een hoteldeel, een restaurant, een zwembad en wateraantrekkelijkheden.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 8313
Plaats: Zornitsa
Regio: Bourgas
Provincie: Bourgas Regio
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 100 m2
Oppervlakte grond: 1000 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage:
Tuin: check
Sauna:
Jacuzzi:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés:
Restaurants: check
Nachtclubs:
Autoverhuur:
Golfterrein:
Fitness:
Tennis:
Supermarkten: check
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Paardrijden: check
Duiken:
Surfen:
Wandelen: check
Golfterrein:
Overig:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Zornitsa | Zornitsa Verminderd Vastgoed | Zornitsa Luxe Vastgoed | Zornitsa Goedkoop Vastgoed | Zornitsa Huizen-Villa te koop