2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Troyan, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het oude 2-verhaal Huis van het Dorp met Werf van 1000 sq.m dichtbij het Grote Meer Sopot
Het bezit is gesitueerd in een aardig dorp in de Berg van Stara Planina. Het is 25 km vanaf de meest dichtbijgelegen stad van Ugarchin, 35 km van Troyan en 45 km van Lovech. De afstand aan de Internationale Luchthaven van Sofia is 130 km.
Want de verkoop een oud 2 verhaalhuis met stevige concrete stichtingen die een totale grootte van 120 sq.m aanbieden is. Het parterre heeft 2 ruimten en tweede bestaat uit een woonkamer en een oude open haard. De elektriciteit en het water zijn beschikbaar in het bezit. Het gebouw is oud en niet in oud het vereist zo belangrijke vernieuwing gebruikt. De werf die met het huis komen heeft een totale grootte van 1000 vierkante meters en hier is sommige fruitbomen en aardige meningen van de omgeving.
Het dorp zelf is aardig en goed-gehandhaafd en heeft een stadhuis, een communautair centrum, een kerk, een museum evenals een paar gasthuizen, winkels en koffiebars. Het regelmatige busvervoer verbindt het dorp met de nabijgelegen regelingen. Het dorp biedt uitstekende kansen om te vissen en recreatie aangezien het aan het grote en mooie Meer Sopot zeer dicht is.
De Samenvatting van het bezit
Goed - geneigde tuin
Watervoorziening
De Zaal van de opslag
Parkeren
De Vernieuwing van behoeften
De Bomen van het fruit
Elektriciteit