Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Yablanitsa Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Yablanitsa Lovech FR Inmueble a la venta Yablanitsa Lovech ES Immobilien zum Verkauf Yablanitsa Lovech DE Immobiliari in Venditap Yablanitsa Lovech IT Immobiliën te koop Yablanitsa Lovech NL Imoveis venda Yablanitsa Lovech PT дома Продажа недвижимости Yablanitsa Lovech RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Yablanitsa, Bulgarije

£28.654 GBP | $38.663 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 128 m2
Oppervlakte grond: 1050 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Yablanitsa, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
2-verhaal de Villa van de Berg met Werf van 1050 sq.m en ToneelMeningen in Gebied Lovech
Het bezit wordt gevestigd in een aardig bergdorp enkel ongeveer 4 km aan de volgende stad van Yablanitsa, 27 km aan het golf complex in Pravets en 38 km aan de Toevlucht van de Berg Ribaritsa. De afstand van het dorp aan de stad van Sofia en de Luchthaven van Sofia is ongeveer 90 km. De Weg die van Hemus Sofia verbinden aan de kuststad van Varna gaat enkel ongeveer 6 km van het dorp over.
Want de verkoop een baksteen is, bouwde de 2 verhaalvilla 1995 in en het aanbieden van een totale leefruimte van 128 sq.m. Oost-west blootstelling. De benedenverdieping heeft een garage, een kelderverdieping en 1 ruimte. De eerste verdieping bestaat uit een gang, badkamers met een toilet, een keuken, woonkamer met een ruim terras (25 sq.m.) en 1 slaapkamer. Het gebouw is in zeer goede structurele voorwaarde. De elektriciteit, de watervoorziening en een sceptische put worden aangesloten en beschikbaar. De werf is 1050 vierkante meters en hier is sommige fruitbomen en zeer aardige meningen van de omgeving. Het gebied die van de berg overvloed van verse lucht en kalmte aanbieden.
Het dorp zelf is zeer goed-georganiseerd en hier zult u een communautair centrum, stadhuis, kleuterschool, evenals een paar comfortabele gasthuizen, voedselwinkels en bars vinden. Het regelmatige busvervoer verbindt het dorp met de stad van Yablanitsa. Een klein meer situeerde nabijgelegen aanbiedingen grote voorwaarden om te vissen. Het gebied is ook geschikt voor eco en landelijke toerisme of recreatie.
De Samenvatting van het bezit
Watervoorziening
De Zaal van de opslag
Parkeren
Goede Voorwaarde
Garage
Geleverd
De Bomen van het fruit
Elektriciteit
Kelder
Badkamers
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Yablanitsa
Regio: Lovech
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 128 m2
Oppervlakte grond: 1050 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
30
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Yablanitsa | Yablanitsa Verminderd Vastgoed | Yablanitsa Luxe Vastgoed | Yablanitsa Goedkoop Vastgoed | Yablanitsa Huizen-Villa te koop