Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Pravets Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Pravets Sofia FR Inmueble a la venta Pravets Sofia ES Immobilien zum Verkauf Pravets Sofia DE Immobiliari in Venditap Pravets Sofia IT Immobiliën te koop Pravets Sofia NL Imoveis venda Pravets Sofia PT дома Продажа недвижимости Pravets Sofia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pravets, Bulgarije

£22.190 GBP | $30.193 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 140 m2
Oppervlakte grond: 850 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pravets, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Massief twee-storied landelijk huis voor Verkoop in Bulgarije, dicht bij een golf-cursus
Dit bezit wordt gevestigd slechts 14 km vanaf de stad van Pravets en de golf-cursus.
De afstand aan de stad van Sofia en de Internationale Luchthaven is 65 km. De weg: Sofia - Varna is weg 7 km.
Het huis wordt baksteen-gebouwd en heeft een het leven gebied van 140 sq.m., verdeeld meer dan 2 vloeren: Parterre - woonkamer, keuken en een badkamers met een toilet;
Eerste verdieping - 3 ruimten en een terras;
De ruime zolder zou in één grote of twee gescheiden kleinere ruimten kunnen worden omgezet.
Beschikbare elektriciteit en watervoorziening. Het huis moet worden gebeëindigd.
De grootte van de tuin is 850 sq.m. Het is vlak en openbaart schitterende meningen naar een berg.
Het dorp is schilderachtig. Het heeft basisschool, 3 winkels, 2 restaurants en een museumhuis.
De regelmatige busdienst aan de regelingen in het gebied.
De Samenvatting van het bezit
Watervoorziening
De Zaal van de opslag
Parkeren
Moet worden geëindigd
De Bomen van het fruit
Elektriciteit
Badkamers
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Pravets
Regio: Sofia
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 140 m2
Oppervlakte grond: 850 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
8
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Pravets | Pravets Verminderd Vastgoed | Pravets Luxe Vastgoed | Pravets Goedkoop Vastgoed | Pravets Huizen-Villa te koop