Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Mezdra Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Mezdra Vratza FR Inmueble a la venta Mezdra Vratza ES Immobilien zum Verkauf Mezdra Vratza DE Immobiliari in Venditap Mezdra Vratza IT Immobiliën te koop Mezdra Vratza NL Imoveis venda Mezdra Vratza PT дома Продажа недвижимости Mezdra Vratza RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Mezdra, Bulgarije

£8.595 GBP | $11.559 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 80 m2
Oppervlakte grond: 2256 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/4/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Mezdra, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Goedkoop huis voor Verkoop in Bulgarije, 2256 sq.m tuin, 4 slaapkamers
Het huis wordt gevestigd in een dorp 11 km vanaf de stad van Mezdra, 33 km vanaf de stad van Vratsa.
Het huis heeft 2 vloeren. Elke vloer bestaat uit 2 ruimten en een grote hal.
Er zijn een de zomerkeuken en een ander plattelandshuisje. Er zijn elektriciteit en watervoorziening. Het bezit is in een goede voorwaarde maar vergt wat vernieuwing.
De grootte van de tuin is 2256 sq.m.
De afstand aan het kapitaal van Sofia en de Internationale Luchthaven is 107 km.
De Samenvatting van het bezit
Watervoorziening
De Zaal van de opslag
Telefoon
Parkeren
Goede Voorwaarde
De Bomen van het fruit
Elektriciteit
Kelder
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Mezdra
Regio: Vratza
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 80 m2
Oppervlakte grond: 2256 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
48
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Mezdra | Mezdra Verminderd Vastgoed | Mezdra Luxe Vastgoed | Mezdra Goedkoop Vastgoed | Mezdra Huizen-Villa te koop