Netherlands language

Verander taal close


Hotel for sale in Pravets Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Pravets Sofia FR Inmueble a la venta Pravets Sofia ES Immobilien zum Verkauf Pravets Sofia DE Immobiliari in Venditap Pravets Sofia IT Immobiliën te koop Pravets Sofia NL Imoveis venda Pravets Sofia PT дома Продажа недвижимости Pravets Sofia RU
« Terug

3 Slaapkamers Hotel te koop Pravets, Bulgarije

£432.550 GBP | $588.550 USD
Type eigendom: Hotel
Slaapkamers: 3
Oppervlakte: 150 m2
Oppervlakte grond: 9007 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Hotel te koop Pravets, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
9007 sq.m tuin met een groot huis, project voor een complexe handel, benzinestation, hotel, op een weg
Het bezit wordt gevestigd op Weg Hemus 10 km vanaf de stad van Yablanitsa,
20 km van Pravets de golf-cursus en 70 km van de Internationale Luchthaven van Sofia
The house is brick-built two-storied. Het heeft het leven gebied van 150 sq.m.
Parterre - een keuken, een woonkamer, een slaapkamer, een garage en een badkamers met een toilet;
Eerste verdieping - 3 slaapkamers en een badkamers met een toilet (deze vloer moet worden gebeëindigd);
Elektriciteit en watervoorziening. Goede voorwaarde.
Er is een klaar project met alle documenten en de bouwtoestemmingen nodig voor een complexe handel, een restaurant, een motel, een benzinestation, een zwembad en een TIR parkeren.
Zeer aantrekkelijke bedrijfskans!
De Samenvatting van het bezit
Goed - geneigde tuin
Watervoorziening
De Zaal van de opslag
Veiligheid
Satelliet TV
Telefoon
Parkeren
Nieuw dak
Moet worden geëindigd
Isolatie
Het verwarmen
Goede Voorwaarde
Garage
Geleverd
De Bomen van het fruit
Uitstekende Voorwaarde
Elektriciteit
Dubbele Verglazing
Kelder
Badkamers
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Pravets
Regio: Sofia
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 150 m2
Oppervlakte grond: 9007 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
20
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Hotel te koop in Pravets | Pravets Verminderd Vastgoed | Pravets Luxe Vastgoed | Pravets Goedkoop Vastgoed | Pravets Hotel te koop | Pravets Hotel Zwembad te koop