Commerciële te koop Sandanski, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De grote bouw met 3000 sq.m tuin voor Verkoop, Sandanski Gebied, berggebied, schitterende meningen
Het bezit is gesitueerd in een schilderachtig bergdorp in Bulgarije van het Zuidwesten. Het is 28 km vanaf de stad van Sandanski, 90 km van de Toevlucht van de Ski Bansko en 160 km van de hoofdSofia en Internationale Luchthaven van Sofia. De afstand aan het Egeïsche Overzees in Griekenland is enkel 150 km.
Het gebouw is massief en heeft het indrukwekkende totale die vloergebied van 1040 sq.m meer dan vier vloeren wordt verdeeld. Het parterre bestaat uit een vroeger restaurantgebouw, keuken, badkamerss, toiletten en vele bergruimten. De eerste verdieping heeft zes ruimten, badkamers en toilet. Derde verdieping ? vijf ruimten, badkamers en toilet. Vierde verdieping ? vijf ruimten, badkamers en een toilet. De elektriciteit en de watervoorziening worden verbonden. Het gebouw is in zeer goede structurele voorwaarde.
De grootte van de tuin is 3000 sq.m. Het gehele bezit openbaart verbazende berg en aardmeningen. De weg van het asfalt gaat naar het gebouw zelf en verleent all-year-round gemakkelijke toegang.
Het dorp is klein en kalm. Gesitueerd in de mooie Berg Malashevo is het uiterst mooi en overvloedig van verse lucht en kalmte. De Macedonische en Griekse grenzen zijn niet ver vanaf het dorp.
De Samenvatting van het bezit
Watervoorziening
De Zaal van de opslag
Parkeren
Goede Voorwaarde
De Bomen van het fruit
Elektriciteit
Badkamers