2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Byala Slatina, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vernieuwd 2-bed Huis met 1100 sq.m. Werf in een aardig Dorp 40 km aan Vratsa
Het bezit wordt gevestigd in een schilderachtig dorp in Bulgarije van het Noordwesten en is 18 km aan de meest dichtbijgelegen stad van Byala Slatina, 41 km van de stad van Vratsa en 150 km aan de Luchthaven van Sofia.
Want de verkoop een baksteenhuis van 100 vierkante meters die uit een woonkamer met een het dineren gebied bestaan is, 2 slaapkamers, badkamers/toilet en een kelderverdieping van 35 sq.m. Het huis is in zeer goede structurele evenals bewoonbare voorwaarde, gedeeltelijk wordt vernieuwd die, met isolatie, nieuwe vensterschrijnwerkerij, nieuwe elektro en loodgieterswerkinstallaties, vernieuwde muren en vloeren. De werf is 1100 sq.m., zeer zonnig, met diverse fruitbomen en overvloed van ruimte aan gebruik aangezien u dit wenst. Vreedzame plaats perfect voor leven of recreatie het het hele jaar door.
Het dorp en het gebied rond zijn zeer populair onder vreemdelingen. De heuvels en een bos omringen de regeling en een klein meer wordt gevestigd in zijn rand. Er zijn twee steden binnen 10-15 die supermarkten en kruidenierswinkelopslag, bouwmaterialenopslag, enz. aanbieden.
De Samenvatting van het bezit
BathroomCellarDouble GlazingElectricityFarm BuildingGood ConditionInsulationParkingRenovatedStore RoomWater SupplyWell - geneigde tuin