Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Ihtiman Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Ihtiman Sofia FR Inmueble a la venta Ihtiman Sofia ES Immobilien zum Verkauf Ihtiman Sofia DE Immobiliari in Venditap Ihtiman Sofia IT Immobiliën te koop Ihtiman Sofia NL Imoveis venda Ihtiman Sofia PT дома Продажа недвижимости Ihtiman Sofia RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Ihtiman, Bulgarije

£11.687 GBP | $15.515 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 60 m2
Oppervlakte grond: 400 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 5/21/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Ihtiman, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Landelijk huis voor Verkoop met mooie meningen, 2 slaapkamers, het Gebied van Sofia
Het bezit wordt gevestigd in een dorp, 20 km vanaf Ihtiman, 50 km van Sofia en de luchthaven,
60 km van de beroemde skitoevlucht van Borovets.
Het huis wordt baksteen-gebouwd en heeft 2 vloeren. Het heeft het leven gebied van 60 sq.m en bestaat uit 2 slaapkamers, een kelder en een BBQ gebied.
Er zijn elektriciteit en watervoorziening. Het huis is in goede structurele voorwaarde.
De grootte van de tuin is 400 sq.m. De bomen van het fruit en verbazende bergmeningen.
De Samenvatting van het bezit
Het Gebied van SupplyStore RoomParkingGood ConditionFruit TreesFireplaceElectricityBarbecue van het water
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Ihtiman
Regio: Sofia
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 60 m2
Oppervlakte grond: 400 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Ihtiman | Ihtiman Verminderd Vastgoed | Ihtiman Luxe Vastgoed | Ihtiman Goedkoop Vastgoed | Ihtiman Huizen-Villa te koop