4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Krivodol, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het massieve 2-verhaal huis van het Dorp met 1400 sq.m. Werf 40 km aan Vratsa
Want de verkoop een massief baksteenhuis op 2 vloeren die een totale leefruimte van 120 sq.m aanbieden is. Elke vloer heeft 3 ruimten, naast het huis is een de zomerkeuken van 20 sq.m. De elektriciteit en het water zijn beschikbaar, is er een privé waterbron /water-well/ in de werf. De bouw vergt wat vernieuwing. De tuin is 1400 sq.m en er zijn diverse fruitbomen. Goede toegang tot het huis all-year-round.
De zelfde eigenaar biedt een ander bezit in het zelfde dorp aan die uit een sq.m huis 60 met een een gang en 2 ruimten/for vernieuwing, de zomerkeuken met badkamers en 2 meer ruimten en een werf van 2000 sq.m met een paar landbouwbedrijfgebouwen /Ref bestaan. Identiteitskaart: 09H1313/. De prijs voor dit bezit is EUR 8500. Voor het geval dat u interessant bent, gelieve ons voor verdere details te contacteren.
De regeling is vrij klein met de meeste huizen die leeg van de recente herfst tot de vroege lente zoals veel van de localsbeweging in de steden voor de wintertijd zijn. De meest dichtbijgelegen winkel bedraagt ongeveer 10-15 minuten weg door voet of ongeveer 5 minuten die afstand met een auto drijven. Daar kan men klein materiaal voor elke dag het leven kopen. Één van de naburige dorpen /about 10 km van hier geroepen Borovan is een grote regeling die vele belevingswaarde zoals supermarkten, winkels, ATM, enz. verstrekt.
Het gebied heeft goede Internet en telefoondekking evenals het satellietsignaal van TV. De meest dichtbijgelegen stads/Krivodol stad is hier ongeveer 20 km vanaf en het is de zetel van de lokale raad. Daar kan men een school en een kleuterschool, politiebureau, brandweerkazerne, noodsituatieruimte, benzinestation, station met directe treinen aan Sofia, de regionale hoofdstad Vratsa en andere delen van Bulgarije vinden.
De Samenvatting van het bezit
Water SupplySummer KitchenStore RoomParkingFruit TreesFarm BuildingElectricityCellarBathroom