Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Vratsa Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Vratsa Vratza FR Inmueble a la venta Vratsa Vratza ES Immobilien zum Verkauf Vratsa Vratza DE Immobiliari in Venditap Vratsa Vratza IT Immobiliën te koop Vratsa Vratza NL Imoveis venda Vratsa Vratza PT дома Продажа недвижимости Vratsa Vratza RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vratsa, Bulgarije

£12.908 GBP | $17.467 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 51 m2
Oppervlakte grond: 1100 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vratsa, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het massieve Single-Storey Huis van het Dorp met een Werf van 1100 sq.m. 30 km aan Vratsa, Bulgarije
Het bezit is gesitueerd in een aardig en trillend dorp in de Donau-Vlakte. Het is ongeveer 10 km aan de volgende kleine stad van Byala Slatina, 30 km aan Vratsa en 150 km aan de Internationale Luchthaven van Sofia. Het dorp wordt op de hoofdweg gevestigd die Vratsa verbindt aan steden Oryahovo en Lom.
Want de verkoop een massief 1 verdiepingshuis van 52 vierkante meters met een zoldervloer is. Het gebouw is in goede structurele staat maar het vergt binnen vernieuwing. De elektriciteit en het water zijn beschikbaar. Het bezit omvat de landbouwbedrijf/opslag bouw van 72 sq.m en een loods van 15 sq.m. De werf die met het bezit komt is 1100 sq.m en hier is diverse fruitbomen en overvloed van vrije te gebruiken ruimte aangezien u dit wenst. Goede toegang tot het bezit all-year-round.
Het dorp is groot en goed-geregeerd en hier zult u belevingswaarde als kruidenierswinkelopslag vinden, zijn de restaurants, het stadhuis, de kleuterschool, de basisschool, de apotheken, het medische centrum, de benzinepost, het vervoer van de enz.Bus aan de omringende dorpen en de steden vaak beschikbaar.
De Samenvatting van het bezit
De Levering van BuildingFruit TreesGood ConditionParkingStore RoomWater van CellarElectricityFarm
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Vratsa
Regio: Vratza
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 51 m2
Oppervlakte grond: 1100 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
17
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Vratsa | Vratsa Verminderd Vastgoed | Vratsa Luxe Vastgoed | Vratsa Goedkoop Vastgoed | Vratsa Huizen-Villa te koop