Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Sofia Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Sofia Sofia FR Inmueble a la venta Sofia Sofia ES Immobilien zum Verkauf Sofia Sofia DE Immobiliari in Venditap Sofia Sofia IT Immobiliën te koop Sofia Sofia NL Imoveis venda Sofia Sofia PT дома Продажа недвижимости Sofia Sofia RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sofia, Bulgarije

£67.478 GBP | $91.814 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 70 m2
Oppervlakte grond: 615 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sofia, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
2-bed Geleverd Huis in een Werf van Nice van 615 sq.m in Kostinbrod stad, het Gebied van Sofia
Het bezit wordt gevestigd in de stad van Kostinbrod die enkel 17 km aan de stad van Sofia is. Kostinbrod is een zeer goed-georganiseerde stad dankzij aangewezen voor recreatie het aantal thermische minerale die lentes op zijn grondgebied worden gevestigd. Hier zult u ook alle belevingswaarde zoals supermarkten, scholen, kleuterscholen, medische faciliteiten en vele anderen vinden.
Want de verkoop een baksteen is, single-storey huis die een totale ruimte van 70 sq.m aanbieden en uit 2 slaapkamers, woonkamer en een keuken bestaan. Geleverd en in goede structurele evenals bewoonbare voorwaarde. De badkamers is naast het huis. De werf die met het bezit komen is 615 vierkante die meters, zeer met diverse fruitbomen worden goed-geneigd en worden geplant; er is ook de extra /storage/ bouw. Goede toegang tot het bezit via asfaltweg.
Het mooie bezit in een trillende kleine stads minieme aandrijving enkel ongeveer 20 aan Sofia, perfectioneert voor vakantie of leven het het hele jaar door.
De Samenvatting van het bezit
De Levering van BuildingFruit TreesFurnishedGood ConditionParkingWater van ElectricityFarm

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Sofia
Regio: Sofia
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 70 m2
Oppervlakte grond: 615 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
17
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Sofia | Sofia Verminderd Vastgoed | Sofia Luxe Vastgoed | Sofia Goedkoop Vastgoed | Sofia Huizen-Villa te koop