6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Zornitsa, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ref. Nr 5832: Wij bieden voor verkoop een vernieuwd two-storey huis in het dorp van Zornitsa, slechts 46 km van de stad van Burgas en het overzees aan!! Vernieuwd huis 46 km van het overzees, Bulgarije! Zornitsa, bezit Burgas
Ref. Nr.: 5832
Het type van overeenkomst: Voor verkoop
District: Het bezit van Burgas
Stad/Dorp: Zornitsa
In categorieën: Huis
Het leven gebied: 140.00 sq. m.
Werf: 3750.00 sq. m.
Slaapkamers: 6
Badkamerss: 1
Vloeren: 2
Koop een huis na bijna volledige vernieuwing en een totaal gebied van 140 sq.m. Het bezit heeft:
Dubbele verglazing op alle vensters! De lagere en hogere deuren van het ingangsmetaal! Het controleerbare elektrische vloer verwarmen in vier ruimten op de benedenverdieping en vier airconditioners die worden gehandhaafd!
Onlangs geleverde moderne keuken met halogeenkooktoestel met vijf rondes!
Groot badkamers en toilet op de benedenverdieping, en vier ruimten!
Badkamers met douche en toilet boven met water en luchtverwarmer, vier slaapkamers, drie waarvan met airconditioning!
Het bezit heeft ook een houten fornuis, vernieuwd dak, garage, vele opnieuw geschilderde parkeerplaatsen,
4k videotoezichtsysteem met registreertoestel, twee afzonderlijke elektrozekeringspanelen.
Het huis heeft een reusachtige werf - 3750 sq.m., met een schuur, workshop, en andere bijgebouwen, allen met nieuwe daken!!
Het achtertuintje heeft diverse fruitbomen en okkernoot, en de rest van de tuin is een leeg canvas.
Er zijn drie winkels in het dorp, één waarvan met een bar, een arts, een postkantoor, enz. Regelmatige bussen aan Sredets, Yambol en Burgas.
22 km aan de stad van Sredets.
40 km aan de regionale stad van Yambol!
46 km aan de stad van Burgas en het overzees
Het bezit is voor verkoop zonder meubilair!!