Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Byala Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Byala Varna FR Inmueble a la venta Byala Varna ES Immobilien zum Verkauf Byala Varna DE Immobiliari in Venditap Byala Varna IT Immobiliën te koop Byala Varna NL Imoveis venda Byala Varna PT дома Продажа недвижимости Byala Varna RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Byala, Bulgarije

POA
Price on Application
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 1
Oppervlakte: 134 m2
Oppervlakte grond: 880 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bulgarian House Ltd
Kunka Boneva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/10/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Byala, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De Bulgaarse aanbiedingen van het Huis aan uw aandacht een nieuw één-verhaal huisvesten 40 km. van Varna en 7 km. van Byala en de kust!
Informatie over het huis:
Het het leven gebied van 134 m2 bestaat uit 4 slaapkamers, twee badkamerss, een woonkamer, een keuken, een grote behandelde ingang. Perceel 880 m2. Toegang door asfaltweg. Beschikbare nut (water, elektriciteit, zinkput). Kant en klaar niveau van voltooiing!
Het dorp wordt gevestigd in de gemeente van Dolni chiflik, 40 km van Varna en 13 km van strand Shkorpilovtsi. De bevolkingsaantallen over 500 mensen. Het dorp is geëlektriseerd en watervoorziening. De wegen zijn in goede voorwaarde. In het dorp is er een communautair centrum met een bibliotheek en een kleuterschool, een winkel, en
Een prachtige plaats voor leven het het hele jaar door of een investering voor het verhuren van zaken.
Het bezit is zeer goed in een mooi dorp dat aan verscheidene kusttoevlucht Byala, Obzor, Kamchia dicht is. Groot vakantiehuis voor deze prijs.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Byala
Regio: Varna
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 134 m2
Oppervlakte grond: 880 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Byala | Byala Verminderd Vastgoed | Byala Luxe Vastgoed | Byala Goedkoop Vastgoed | Byala Huizen-Villa te koop