3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Stara Zagora, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij brengen aan uw aandacht dit onlangs gebouwde die huis in een bezig dorp enkel een paar km vanaf de stad van Stara Zagora wordt gevestigd.
Het huis heeft twee vloeren en biedt een totaal het leven gebied van 200 sq m. aan. Het bezit wordt voortgebouwd op een perceel van land met (terrasvormige) grootte 650 sq m. Akte 16 werd ontvangen in 2023. Het huis wordt voorzien van stroom in drie stadia, water, riolering.
Distributie van de gebouwbinnenkant: Parterre - grote woonkamer, veranda, badkamers en toilet, wasserijruimte, ketelruim, kelderverdieping en gang.
Eerste verdieping - drie slaapkamers, een groot badkamers en een toilet, een hal en een terras.
Het huis is klaar voor het definitieve eindigen. Alle mededelingen zijn reeds geïnstalleerd - elektro bedrading, loodgieterswerk, het verwarmen, van de DRONKAARD, van kabeltelevisie, van Internet en van de airconditioner tribunes. De muren zijn klaar voor het schilderen. De twee badkamerss zijn volledig gebeëindigd en uitgerust met sanitair.