1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Asenovgrad, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een bezit voor verkoop in een comfortabel dorp in Asenovgrad gemeente, district Plovdiv. Het huis wordt genesteld bij de voet prachtige Bergen Rhodopi onder onbeschadigde aard en het openbaren van verbazende meningen. Het dorp heeft regelmatig openbaar vervoer en gehandhaafde wegtoegang.
Het huis heeft een totaal die het leven gebied van 77 sq m, op een perceel van land met gebied van 1107 sq m. wordt voortgebouwd. Het heeft twee vloeren. Op het parterre daar een grote woonkamer met een kitchenette en een eetkamer, een slaapkamer, een hal en een badkamers met toilet. De eerste verdieping is een zolder.
De woningbouw is in goede voorwaarde. Het heeft een vernieuwd dak, schoorstenen en goten. Het wordt gepast met externe isolatie, nieuwe elektro bedrading, het nieuwe door buizen leiden, de schrijnwerkerij van pvc, evenals een nieuwe badkamers met sanitair materiaal.
Het bezit is dichtbij het centrum van het dorp, via een geasfalteerde weg wordt betreden die. De plaats is stil en schilderachtig.