3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Shumen, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een huis met een werf in een bezig dorp binnen dichte nabijheid aan de stad van Shumen wordt gevestigd die is. Het huis heeft een totaal het leven gebied van 120 sq m en een werf van sq 680. m. Het huis werd vernieuwd. Het profiteert met het lokale verwarmen, zonnepaneel, en vele extra supplementen.
Er zijn twee vloeren: Parterre - woonkamer, een keuken en een badkamers met een toilet.
Eerste verdieping - drie slaapkamers.
De ruimte van het onder-dak - verdeelde niet ruimte.
Het bezit omvat ook twee garages, en een extra gebouw op twee vloeren. Het extra gebouw is een de zomerkeuken, die op zich uit één ruimte, kast en toilet bestaat. De werf is ennobled en zeer goed handhaafde.
Dit bezit stelt zich voor een uniek mengsel van comfort, functionaliteit, en openluchtcharme. De foto's, in de zomer worden gevangen, bieden een glimp van het uitnodigen en de goed-gehandhaafde tuin die aan. Mis niet de kans om dit charmante huis uw te maken.